SK

MEDICÍNSKY

PORTÁL

nové komunikačné štandardy

Dištančné medicínske
vzdelávanie a informácie
pre širokú verejnosť

down icon

Október:

Sila tatranskej prírody

Obrázok mesiaca

V hoteli máte možnosť objavovať blahodarné účinky tatranských bylín na každom kroku. Každé jedlo, masáž alebo produkt označený symbolom Sila Tatranskej Prírody obsahuje byliny prospešné pre vaše zdravie.

Myšlienka preniesť „silu prírody“ za brány nášho hotela vychádza z dlhoročnej tradície Tatier, ktoré už od nepamäti boli miestom relaxu a rekreácie. Ľudia tu stovky rokov chodia nie len za dovolenkovým oddychom, ale aj pre zdravie.

Priaznivý vplyv na organizmus má najmä tatranská klíma a naša matka príroda, ktorá nám dáva denne nespočetné množstvo darov. 

Aby ste z účinkov tatranskej prírody načerpali čo najviac, snažíme sa toto bohatstvo využívať naplno aj v našom hoteli. Ošetrenia, masáže, ale aj vlastná kozmetika na prírodnej báze s bylinkami, lesnými plodmi a ďalšími darmi tatranskej prírody nájdete nielen v našom Grand Mountain Spa, ale aj na každom kroku - od zdravej lokálnej kuchyne až po bylinkové vankúše pre lepší spánok.


https://www.tmrhotels.com/sk/Berlina, s.r.o. | Tichá 31 | 811 02 Bratislava | +421 2 207 835 55 | medicinskyportal@berlina.sk

Späť

Tento web používa súbory cookies. Viac o súboroch cookies » tu «. Zásady spracovania a ochrany osobných údajov spoločnosti Berlina, s.r.o. » tu «. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.