SK
Registrácia Prihlásenie Nie ste prihlásený

MEDICÍNSKY

PORTÁL

online vzdelávanie na mieru

O nás

Keď na zdraví záleží...

Milý návštevník,

vítame Vás na vzdelávacej platforme Medicínsky Portál. Na tomto mieste v spolupráci s odborníkmi pripravujeme pre širokú verejnosť informácie zamerané na tému zdravie, zdravý životný štýl, zdravá kuchyňa či publikácie a doplňujúce informácie v podobe článkov na danú tému.

Ako ste si všimli, platforma má dve časti, jedna časť je venovaná výhradne odborníkom, tá druhá časť plaformy je určená širokej verejnosti, pacientom, rodinným príslušníkom, opatrovateľom a predovšetkým ľuďom, ktorým na zdraví záleží.
Tak ako kedysi napísal rímsky lyrik Quintus Horatius Flaccus: „Šťastie sa nemeria podľa peňazí, ale podľa zdravia a spokojnosti“. Berlina vytvára koncept, ktorý pomáha ľuďom v ich každodennej starostlivosti o zdravie. Zdravie je kľúčovým pilierom spokojnosti každého jedného z nás, tak ako tomu bolo aj v minulosti.

Ďakujeme Vám za Vašu dôveru a priazeň, zároveň Vám prajeme, aby ste vďaka tejto digitálnej platforme získali informácie, ktoré Vám vedia pomôcť pri starostlivosti o Vaše zdravie a duševnú rovnováhu.

S úctou Berlina.


SPOĽAHLIVOSŤ

BEZPEČNOSŤ
DÁT

POHODLNÉ
ROZHRANIE

NOVÉ
INFORMÁCIE

Berlina, s.r.o. | Tichá 31 | 811 02 Bratislava | +421 2 207 835 55 | medicinskyportal@berlina.sk

Hlasová stopa v článkoch bola vygenerovaná pomocou AI

Späť
zmeniť veľkosť písma zmeniť veľkosť písma
zväčšiť

Tento web používa súbory cookies. Viac o súboroch cookies » tu «. Zásady spracovania a ochrany osobných údajov spoločnosti Berlina, s.r.o. » tu «. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.